X-Lecie Szkoły

Przy okazji obchodów X-lecia istnienia naszej szkoły pozwoliliśmy sobie na opublikowanie listy absolwentów z lat 2001/02 – 2008/09:

rok szkolny 2008/09
wych.Danuta Zbonikowska
kl.IIIa

1.Arkuszewski Andrzej
2.Figielski Dawid
3.Gawłowski Dominik
4.Golińska Daria
5.Kafarski Łukasz
6.Kaźmirska Sandra
7.Krzak Justyna
8.Maciejewska Ilona
9.Murawski Mirosław
10.Nowak Kamil
11.Olecki Łukasz
12.Pawlak Natalia
13.Piasecka Dominika
14.Pomorska Angelika
15.Pułanecka Martyna
16.Stasiak Aleksandra
17.Szmajda Agnieszka
18.Szydłowski Bartłomiej
19.Tabaka Malwina
20.Zbonikowska Aleksandra
21.Zielińska Izabela
22.Zimecka Magdalena

rok szkolny 2008/09
wych.Cezary Piątek
kl.IIIb

1.Baranowski Kamil
2.Bojakowska Karolina Katarzyna
3.Ciarachowicz Anna
4.Giętkowska Justyna
5.Iwańska Alicja
6.Jakubowski Mikołaj
7.Karpińska Natalia
8.Kulawiak Aleksandra Joanna
9.Maślanka Paweł
10.Maślanka Piotr
11.Mazierski Robert
12.Nowacka Joanna Zofia
13.Ogiński Piotr Aleksander
14.Olejnik Henryk Jan
15.Pędrakowski Bartosz
16.Rybarkiewicz Anna Małgorzata
17.Skowroński Dawid
18.Sudo Daria Ewelina
19.Władowska Paula
20.Zawalska Magdalena
21.Ziemba Bartłomiej
22.Zwoliński Zbigniew Adam
23.Żabecka Monika

rok szkolny 2008/09
wych.Marta Mirowska (kl.I;II)
Mariusz Klimaszewski (kl.III)
klasa III c

1.Cieszykowski Tomasz
2.Gawrońska Weronika Elżbieta
3.Giełdziński Wojciech
4.Gozdowska Malwina
5.Górska Kamila Bożena
6.Hempel Marian
7.Kaniewska Edyta
8.Kopycińska Ewelina
9.Lijecka Natalia
10.Łazarska Marta Aleksandra
11.Łuczyński Patryk Jerzy
12.Osińska Monika
13.Podgórski Damian Piotr
14.Przanowska Magdalena Katarzyna
15.Przybyszewski Roman
16.Rembiałkowska Olga
17.Rykała Agnieszka
18.Słodkiewicz Julia
19.Szczepańska Magdalena Anna
20.Wasielewski Damian

rok szkolny 2008/09
wych. Marlena Seroczyńska

1.Brzeziński Ryszard
2.Gugała Radosław
3.Szubski Tomasz
4.Rejwerski Jakub

rok szkolny 2007/08
wych.Marzena Wendołowska
kl. IIIa

1.Andrzejewska Lena
2.Bińczak Damian
3.Dwornikowska Paulina
4.Giętkowski Piotr
5.Jankowska Paulina
6.Karpińska Kinga
7.Kopyciński Grzegorz
8.Kralska Joanna
9.Kulesza Klaudia
10.Lewandowska Natalia
11.Maciejewski Michał
12.Milak Aleksandra
13.Murawski Kamil
14.Niewiadomski Krystian
15.Ozimek Dawid
16.Piekarski Łukasz
17.Pietrusińska Ewelina
18.Przybyszewska Jolanta
19.Radowski Dawid
20.Rutkowska Izabela
21.Skibicki Robert
22.Stachowiak Sebastian
23.Szadkowska Milena
24.Wiśniewski Łukasz
25.Zieliński Maciej
26.Ziemba Bartłomiej
27.Ziółkowska Magdalena

rok szkony 2007/08
wych. Lubomir Kołoszuk
kl.III b

1.Dziedzic-Kamiński Łukasz
2.Gaza Paulina
3.Gontarek Michał Adam
4.Gosciniak Monika
5.Ignaczak Bartłomiej Błażej
6.Kaźmierski Maciej
7.Klitkowski Paweł
8.Krajewski Damian Mateusz
9.Malinowski Kamil Paweł
10. —————————
11.Mazierski Stanisław
12.Nyklewicz Paweł
13.Owsianowska Karolina
14.Paliwoda Patryk
15.Ruczewski Łukasz
16.Rudzińska Ilona
17.Snopkowska Agnieszka
18.Snopkowska Ewa
19.Snopkowska Paulina Anna
20.Szatkowski Rafał
21.Tomaszewska Kornelia
22.Wawrzyniak Piotr Jan
23.Witwicka Dominika Nikol
24.Wrześniak Hubert Marcin
25.Zglińska Dominika Sandra
26.Zieliński Konrad

rok szkony 2007/08
wych. Halina Dybowska
kl. III c

1.Budzynowska Anita Magdalena
2.Daczkowski Bartosz
3.Danielewski Mateusz Daniel
4.Dzięcielewski Kamil Emanuel
5.Fijałkowski Bartosz Mateusz
6.Gajzler Przemysław
7.Karpiński Paweł Marek
8.Kozłowski Wiktor
9.Krysińska Anna Izabela
10.Lemanowicz Aleksandra
11.Lisowski Marek Lucjan
12.Madej Marta Paulina
13.Maślanka Patryk Mateusz
14.Matusiak Anna Maria
15.Mechuła Radosław
16.Nakonowska Anita Aleksandra
17.Nowak Łukasz
18.Osiecki Wojciech Leszek
19.Pomorska Daria
20.Raszka Krystian Sebasian
21.Rejwerski Paweł Kazimierz
22.Rosińska Magdalena Katarzyna
23.Ryniec Marcin Andrzej
24.Stężewski Mateusz Roman
25.Ślepek Angelika
26.Śpibida Maciej
27.Wendołowski Paweł Grzegorz
28.Zaremba Milena Urszula
29.Żabecki Andrzej
30.Żakowiecka Magdalena

rok szkolny 2006/07
wych.Stanisław Kozowicz
kl. IIIa

1.Andrzejewski Adam Jarosław
2.Apalczyk Ewelina
3.Cieszykowski Łukasz
4.Florczak Krzysztof Zbigniew
5.Gozdowski Dawid
6.Ilczyszyn Maja Żaneta
7.Jabłońska Monika
8.Jabłoński Damian
9.Jankowski Jakub
10.Jóźwiak Ewelina Maria
11.Majewski Michał
12.Maślanka Michał
13.Matusiak Piotr
14.Nowakowski Radosław
15.Orzelska Daria Marlena
16.Rykała Ewelina Areltta
17.Słodkiewicz Marta Stanisława
18.Sobczak Krzysztof
19.Stasiak Kamil Krzysztof
20.Stężewski Maciej Łukasz
21.Wieczorek Mateusz
22.Wrześniak Aleksandra Sylwia
23.Zagajewski Marcin
24.Ziółkowski Jarosław
25.Zydel Magdalena
26.Zydel Monika

rok szkolny 2006/07
wych. Urszula Bronikowska
klasa III b

1.Adriańczyk Adam
2.Balcerak Piotr
3.Baranowski Piotr
4.Błaszczyk Jarosław
5.Bojakowski Kamil
6.Dąbek Katarzyna
7.Frank Klausia
8.Jakubowska Anna
9.Jankowska Katarzyna
10.Jerzmanowski Wojciech
11.Konojacka Paulina
12.Koźmińska Natalia
13.Majewska Paulina
14.Majewski Robert
15.Nowakowski Józef Łukasz
16.Odrowski Igor
17.Owsianowski Dawid
18.Piąkowski Krzysztof
19.Pietrowska Marta
20.Przanowska Natalia
21.Ręczkowski Tomasz
22.Rybarkiewicz Mateusz
23.Sobczak Tomasz
24.Stasiak Monika
25.Stefaniak Małgorzata
26.Strucińska Katarzyna
27.Szpryngiel Kamil
28.Wawrzyniak Ilona
29.Wiliński Paweł
30.Zakrzewska Aleksandra
31.Zakrzewski Łukasz

rok szkolny 2006/07
wych.Jadwiga Śpibida
Marlena Seroczyńska
klasa IIIc

1.Brzezński Piotr
2.Człapiński Bogusław
3.Gajewska Natalia
4.Gajewski Michał
5.Grzeszkiewicz Adam
6.Kaczmarek Rafał
7.Klitkowski Jakub
8.Kwarciński Mateusz
9.Kwiatkowski Michał
10.Leniec Anna
11.Markiewicz Aleksandra
12.Misiak Mihał
13.Ogłodzińska Paulina
14.Podgórska Ewa
15.Popkowska Alicja
16.Rodecka Aleksandra
17.Rosiak Patrycja
18.Sarzyński Hubert
19.Słodkiewicz Michał
20.Szczepańska Iwona
21.Wonsowski Marcin
22.Woźniak Mariusz
23.Wrocławka Paulina
24. ————————
25.Zwoliński Dariusz

rok szkolny 2005/06
wych. Danuta Zbonikowska
klasa III a

1.Alabrudzińska Anna
2.Arkuszewski Paweł
3.Daczkowska Anita
4.Dmitrzak Kinga
5.Grabski Marek
6.Ilczyszyn Justyna
7.Jankowski Adam
8.Janota Adam
9.Jerzmanowski Mariusz
10.Karpińska Aleksandra
11.Kaźmirski Mateusz
12.Kocanowski Krystian
13.Kwiatkowska Paulina
14.Marcinkowski Michał
15.Matuszak Damian
16.Mazierski Paweł
17.Olak Monika
18.Stachowiak Dawid
19.Tomaszewska Małgorzata
20.Włodarski Radosław
21.Zakrzewski Jakub
22.Zieliński Mateusz

rok szkolny 2005/06
wych.Cezary Piątek
klasa III b

1.Adamczyk Kamil
2.Błaszczyk Dariusz
3.Budzynowska Paulina Ewa
4.Dąbek Diana Magdalena
5.Dąbrowska Natalia Helena
6.Gontarek Tomasz Mateusz
7.Gościniak Wojciech
8.Hejmanowska Magdalena Maria
9.Karpinski Łukasz
10.Kujawiak Irmina Anna
11.Latowski Dawid
12.Niklewicz Natalia Weronika
13.Okoniewski Marcin Ryszard
14.Osiecki Grzegorz Kazimierz
15.Pędrakowski Sylwester
16.Radowska Paulina Andżelika
17.Raszka Karolina
18.Ręczkowska Monika
19.Rojewska Ewa Agnieszka
20.Seklecka Beata Urszula
21.Seklecki Łukasz Andrzej
22.Stasiak Paweł
23.Zasadzińska Małgorzata
24.Ziemba Mariusz
25.Żabecki Marek

rok szkolny 2005/06
wych.Marta Mirowska
klasa III c

1.Bińczak Patryk
2.Bińkowski Patryk
3.Domańska Ewelina
4.Fijałkowski Łukasz Kamil
5.Giełdzinski Krzysztof Ryszard
6.Gontarek Ewa Agnieszka
7.Grabowska Ewa
8.Jędrzejewska Aleksandra
9.Kotfas Joanna Elżbieta
10.Kralski Paweł
11.Kruszewski Daniel Jakub
12.Krzyżanowski Grzegorz
13.Kujawska Patrycja
14.Lewandowska Monika
15.Maślanka Tomasz
16.Pawlak Monika
17.Pietrowska Agnieszka
18.Piotrowska Małgorzata
19.Rogulska Anna
20.Rutkowski Kamil
21.Sławski Rafał
22.Spychalska Marta
23.Szpryngiel Jarosław
24.Wasielewski Mirosław
25.Wendołowski Łukasz Tomasz
26.Wietrzykowska Milena
27.Wścisłek Ewelina

rok szkolny 2004/05
wych. Marzena Wendołowska
klasa III a

1.Blaszka Katarzyna
2. ———————–
3.Ciemska Justyna
4.Derkacz Kacper
5.Figielska Barbara
6.Iwański Dominik
7.Jankowska Aneta
8.Kłudkowska Anna
9.Kwiatkowski Rafał
10.Leszczyńska Joanna Ewa
11.Maciejewski Janusz
12.Marcinkowska Justyna
13.Marczewska Justyna Anna
14.Olecka Paulina
15.Olejnik Paweł Piotr
16.Pawlak Katarzyna
17.Przanowski Adam
18.Rudziński Maciej
19.Rzadkowolska Joanna
20.Siwik Kamil Kazimierz
21.Sławski Sebastian
22.Stachniuk Justyna
23.Strzelecki Dawid Rafał
24.Szadkowska Anna Natalia
25.Wasielewska Anna
26.Wasielewski Remigiusz
27.Wichliński Wiesław
28.Wieczorek Ewa
29.Zieliński Piotr

rok szkolny 2004/05
wych.Lubomir Kołoszuk
klasa III b

1.Ciarachowicz Rafał
2.Czarniak Monika Jadwiga
3.Dzięcielewski Piotr
4.Grzywacz Małgorzata Oliwia
5.Janota Damian Jakub
6.Krajewski Adam Wojciech
7.Kwiatkowska Anna
8.Majewska Paulina
9.Ogłodzińska Karolina
10.Ogłodziński Kacper
11.Olach Joanna Elżbieta
12.Pałucka Karolina
13.Pawlicka Kinga Karolina
14.Pawłowska Anna
15.Pawłowska Małgorzata Maria
16.Rakoca Anna
17.Rembiałkowski Kamil
18.Sarzyńska Anita
19.Skibińska Anna Agnieszka
20.Skurzewski Adam Ireneusz
21.Ślepek Kamil Piotr
22.Tomaszewski Kamil Dawid
23.Wścisłek Magdalena
24.Zawalska Karolina
25.Zefert Joachim Radosław
26.Ziółkowski Dawid

rok szkolny 2004/05
wych.Halina Dybowska
klasa III c

1.Adamczewski Maciej
2.Andrzejewska Beata Ewa
3.Białecka Izabela Dajana
4.Brykalska Małgorzata Krzysztofa
5.Cieszykowska Aneta
6.Cieszykowski Bartłomiej
7.Dąbek Maria Grażyna
8.Glazik Małgorzata Maria
9.Gliszczyński Piotr
10.Jakubowski Michał
11.Kacpryk Krystian Władysław
12.Kierzkowski Tomasz
13.Kopycinska Joanna
14.Kowalski Michał
15.Kruszewski Sebastian
16.Lewandowski Piotr Zenon
17.Masłowska Monika Anna
18.Nakonowska Agnieszka
19.Nowakowska Ewa
20.Okupnik Marta Sylwia
21.Piątek Kamil
22.Raszka Daniel
23.Rudzińska Anna
24.Szczepański Adrian Maciej
25.Szubska Anna
26.Śpibida Marta
27.Wiśniewski Jakub Rafał
28.Zakrzewska Katarzyna
29.Zbonikowski Marcin Piotr
30.Zgliński Piotr

rok szkolny 2003/04
wych.Stanisław Kozowicz
klasa III a

1.Ambrożewicz Jakub
2.Dzięcielewska Edyta
3.Jabłonska Alicja
4.Klitkowski Marcin
5.Koza Karolina
6.Kruszewska Maja
7.Kwiatkowski Marcin
8.Lemanowicz Anna
9.Maciejewski Arkadiusz
10.Marciniak Monika
11.Pasiecka Natalia
12.Podgórski Rafał
13.Rakoca Agnieszka
14.Reinfart Agata
15.Rogulska Ewelina
16.Skowrońska Malwina
17.Słodkiewicz Przemysław
18.Taźbierski Krzysztof
19.Wiliński Przemysław
20.Woźniak Mariusz
21.Zielińska Marta
22.Zieliński Adrian
23.Zimny Mateusz

rok szkolny 2003/04
wych.Urszula Bronikowska
klasa III b

1.Czarniak Artur
2.Gawłowska Magdalena
3.Jakubowski Kornel
4.Jankowska Ewelina
5.Jerzmanowski Artur
6.Kaczmarek Paweł
7.Krygier Jacek
8.Kujawa Marcin
9.Lachowicz Przemysław
10.Lisowska Justyna
11.Nowakowska Magdalena
12.Nowakowska Marta
13.Olejnik Tomasz
14.Osmałek Joanna
15.Pasiecki Łukasz
16.Przybylska Magdalena
17.Rogowski Marcin
18.Rosiński Dawid
19.Rowiński Kamil
20.Rudziński Marcin
21.Rybarczyk Jakub
22.Sicińska Karolina
23.Tomaszewska Marta
24.Zakrzewski Maciej
25.Ziemski Adam
26.Ziółkowski Tomasz

rok szkolny 2003/04
wych. Jadwiga Śpibida
klasa III c

1.Bednarek Łukasz Cezary
2.Czarnecki Cezary Rafał
3.Dąbek Weronika
4.Dmitrzak Dawid
5.Gajewski Maciej
6.Gawłowski Szymon
7.Giełdziński Bartłomiej Antoni
8.Kamińska Monika
9.Kaźmierski Dawid
10.Kwiatkowski Paweł
11.Malinowska Monika Maria
12.Marszał Agnieszka Katarzyna
13.Nowakowska Angelika
14.Osmałek Sylwia
15.Petner Przemysław
16.Rembiałkowski Michał
17.Rzadkowolski Dominik
18.Sarnowski Jakub
19.Skowrońska Małgorzata
20.Skrzypińska Daria
21.Szczepaniak Mariusz
22.Świerkowski Jakub
23.Wilczyńska Karolina Ewa
24.Zagajewski Piotr Grzegorz
25.Zbonikowska Marta Weronika

rok szkolny 2002/2003
wych.Mariusz Klimaszewski
klasa IIIa

1.Apalczyk Sylwia
2.Balcerak Dominika
3.Baranowski Kacper
4.Bińkowski Dawid
5.Blaszka Przemysław
6.Borzęcka Paulina
7.Jóźwiak Daniel
8.Kacprzyk Julita
9.Krajewski Mirosław
10.Krosnowska Agnieszka
11.Majewska Elżbieta
12.Malinowski Marcin
13.Misiak Artur
14.Miziołek Konrad
15.Nowacka Magdalena
16.Okoniewska Sylwia
17.Pawlak Marcin
18.Pietrzak Dawid
19.Podgórska Katarzyna
20.Rzadkowolska Marta
21.Rzepecka Karolina
22.Rzepecka Magdalena
23.Stasiak Paweł
24.Strzelecki Jakub
25.Turek Kamil
26.Warczakowski Mateusz
27.Wilczyńska Paulina
28.Zieliński Łukasz

rok szkolny 2002/03
wych. Danuta Zbonikowska
klasa III b

1.Bartkiewicz Agnieszka
2.Bujalski Marcin
3.Dąbek Joanna
4.Florczak Karolina
5.Gontarek Aneta
6.Jankowska Alicja
7.Jankowski Robert
8.Kaniewski Tomasz
9.Kozłowska Julita
10.Kraszewki Paweł
11.Kurzawska Klaudia
12.Lewandowski Ryszard
13.Maciejewski Marcin
14.Markowska Anna
15.Marszał Zbigniew
16.Matuszak Łukasz
17.Nakonowski Piotr
18.Ogiński Marcin
19.Osmałek Wojciech
20.Podgórski Łukasz
21.Ratkowska Natalia
22.Rosińska Anna
23.Rumianowska Aleksandra
24.Seklecka Marta
25.Wasielewski Robert
26.Zefert Łukasz
27.Zydel Emila

rok szkolny 2002/03
wych.Barbara Snopkowska
kl. IIIc

1.Adamczewski Przemysław
2.Dulska Malwina
3.Dziedzic-Kamiński Bartosz
4.Gerc Anna Maria
5.Grabowski Michał
6.Kierzkowska Aleksandra
7.Kralska Katarzyna
8.Krzak Karolina
9.Luciński Tomasz
10.Morawska Justyna
11.Olejnik Monika
12.Ormińska Aleksandra
13.Podgórski Dawid
14.Sadowski Krzysztof
15.Seklecki Bartosz
16.Seroczyński Jakub
17.Sieraczkiewicz Sonia
18.Suchomski Łukasz
19.Szadkowska Anna
20.Szatkowski Hubert
21.Szulczewska Urszula
22.Woźniak Iwona
23.Zielińska Agnieszka
24.Zieliński Bartosz

rok szkolny 2001/02
wych.Halina Dybowska
klasa. III a

1.Andrzejewska Lidia
2.Barańska Agata Julita
3.Bigoszewska Olga Zofia
4.Bujalska Paulina
5.Ciemski Dawid
6.Czaplicka Anna
7.Domańska Magdalena
8.Hempel Kinga
9.Kaniewski Łukasz Bartłomiej
10.Kiełczewski Bartłomiej Maciej
11.Koprowicz Łukasz
12.Krajewska Marta Barbara
13.Krygiel Natalia
14.Maślanka Piotr
15.Mazierska Joanna
16.Okoniewska paulina
17.Pasiecki Wojciech
18.Piotrowski Jakub
19.Rudzińska Joanna
20.Snopkowski Michał
21.Stasiak Magdalena
22.Świątek Karolina Monika
23.Warczakowska Joanna
24.Zakrzewski Przemysław
25.Żabecka Katarzyna

rok szkolny 2001/02
wych. Marzena Wendołowska
klasa III b

1.Daczkowski Tomasz
2.Dedo Agata
3.Frydrych Mariola
4.Goździalski Krzysztof
5.Hempel Krzysztofa
6.Jakubowski Daniel
7.Kacprzyk Piotr
8.Kaniewska Anna
9.Kwiatkowska Paulina
10.Latus Krzysztof
11.Maciejwski Krzysztof
12.Mastalerska Marta
13.Migdalski Rafał
14.Nowacka Justyna
15.Rakoca Radosław
16.Seklecka Agnieszka
17.Spychalski Arkadiusz
18.Stawicki Maciej
19.Wasielewski Przemysław
20.Wilczyńska Katarzyna
21.Zagajewska Natalia
22.Zawalska Agnieszka

rok szkolny 2001/02
wych. Lubomir Kołoszuk
klasa III c

1.Brzeziński Łukasz
2.Derkacz Kamil
3.Dorsz Rafał
4.Giergielewicz Łukasz
5.Grzywacz Dominik Szymon
6.Kacprzak Aleksandra
7.Kaźmierski Piotr
8.Kwitkowska Agnieszka
9.Markowska Emilia Małgorzata
10.Nakonowski Tomasz
11.Pawlicka Katarzyna Joanna
12.Podgórski Krystian Paweł
13.Polińska Katarzyna
14.Prekop Natalia
15.Rosińska Dajana Małgorzata
16.Rosiński Daniel Rafał
17.Rudzińska Katarzyna
18.Skibiśki Jakub
19.Słodkiewicz Paweł
20.Stasiak Karolina
21.Szuman Katarzyna
22.Terpiński Radosław
23.Wilczyński Łukasz
24.Witschebach Michał
25.Wonsowski Jakub
26.Zasadziński Jakub
27.Zieliński Radosław
28.Zimecka Malwina Anna
29.Ziółkowski Maciej