poniedziałek, 14 października 2019 18:06

W minionych tygodniach dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej przygotowały jesienne dekoracje, wśród których wymienić można np. kolorowe listki w oknach i wielobarwne stroiki z listków na drzwi. Ponadto dzieci wykonały cała masę prac plastycznych tematycznie nawiązujących do najbardziej kolorowej z pór roku. Prace wykonywane były różnymi technikami. Dzieciom najbardziej podobało się malowanie plasteliną. Najciekawsze prace wyeksponowane zostały na świetlicowej gazetce.

poniedziałek, 14 października 2019 12:44

Mistrzostwo powiatu w Turnieju ,,Piłkarskie Piątki"
Wpisany przez Vitaliy Shvets
poniedziałek, 14 października 2019 12:37

72245997_138305194220459_1164906353148297216_n

9 i 10 października 2019 r. odbyły się zawody piłki nożnej wśród klas VII i VIII. We wtorek nasi uczniowie przeszli do finału zawodów pokonując drużyny z Kruszyna, Lubienia Kujawskiego i Baruchowa. 10 października nasza drużyna zagrała w finale powiatu z drużynami ze szkół z Chodcza i Brześcia Kujawskiego. We wszystkich meczach nasza drużyna nie straciła żadnego punktu zdobywając same zwycięstwa. Tym samym uczniowie naszej szkoły zdobyli mistrzostwo powiatu w Turnieju "Piłkarskie Piątki" i będą reprezentować nas w turnieju wojewódzkim, który odbędzie się 18 października.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Sukces biegaczy
poniedziałek, 14 października 2019 12:33

72295124_138298147554497_4116079863717167104_n

2 października 2019 r. odbyły się w Boniewie sztafetowe biegi przełajowe. Nasza szkoła reprezentowana była w trzech kategoriach: dziewczynki, chłopcy z klas IV-VI i chłopcy z klas VII-VIII. Najwyższe miejsce ze wszystkich naszych drużyn zajęła grupa chłopców z klas IV-VI (2 miejsce). Zostali oni wicemistrzami, tym samym uzyskali prawo do udziału w finale wojewódzkim. Gratulujemy i jesteśmy dumni.