• FINALIŚCI I LAUREACI KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

      •  

        • Julia Wietrzykowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach  (Szkoła Podstawowa 2022/2023) 
        • David Trojanowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (Szkoła Podstawowa 2022/2023)
        • Julia Terpińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (Szkoła Podstawowa 2021/2022) 
        • Aleksandra Pawlak - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach  (Szkoła Podstawowa 2020/2021) 
        • Szymon Lewandowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Matematyki (Szkoła Podstawowa 2020/2021) 
        • Cezary Kwiatkowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (Szkoła Podstawowa 2018/2019)
        • Julia Piotrkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (Gimnazjum 2018/2019)
        • Aleksandra Żabecka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (Gimnazjum 2018/2019)
        • Adrian Pajęcki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Chemii (Gimnazjum 2018/2019)
        • Alicja Dybowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii (Gimnazjum 2017/2018)
        • Mateusz Kostrzewski – laureat konkursu przedmiotowego z Chemii (Gimnazjum 2016/2017)
        • Mateusz Kostrzewski – laureat konkursu przedmiotowego z Chemii (Gimnazjum 2015/2016)
        • Adrian Pajęcki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Przyrody (Szkoła Podstawowa 2015/2016)
        • Aleksandra Żabecka  – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody (Szkoła Podstawowa 2015/2016)
        • Natalia Ogłodzińska – finalistka    Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii (Gimnazjum 2015/2016)
        • Hubert Osmałek – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (Szkoła Podstawowa 2015/2016)
        • Paulina Górska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii  (Gimnazjum 2014/2015)
        • Krzysztof Jankowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii (Szkoła Podstawowa 2014/2015)
        • Adrian Dybowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii (Gimnazjum 2013/2014)
        • Justyna  Zbonikowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii  - ( Gimnazjum 2013/2014)
        • Rafał Zbonikowski – finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii (Gimnazjum 2011/2012)

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu
      • tel. (054) 284-23-17

        Numery wewnętrzne:

        -10-Sekretariat
        -11-Dyrektor Szkoły
        -12-Z-ca Dyrektora Szkoły
        -13-Administracja
        -14-Księgowość
        -15-Inspektorat Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Kowal
      • ul. Piwna 20
        87-820 Kowal
        87-820 Kowal
        Poland
    • Logowanie